top of page

HAIRTRANSMED ile Saç Ekimi

en iyi saç ekimi İstanbul

Günümüzde insanlar sağlık sorunları ile ilgili çözüm yolları ararken, sadece kendi ülkelerinde değil; diğer ülkelerdeki modern tedavi, son teknoloji, uzman doktor ya da avantajlı fiyat seçeneklerini göz önünde bulundurmaktadır. 

Biz de Hairtransmed olarak; “yüksek kalitede sağlık hizmetini uygun fiyatlarla hastalarımıza sunmak” hedefindeyiz. 

Uzman ekibimizle, hastalarımıza maksimum seviyede hizmet sunmak amacıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Türkiye’nin sağlık alanında bir cazibe merkezi olması adına çok fazla yabancı hastayı Türkiye’ye getirmekteyiz.

Hastalarımıza en uygun tedavi yönteminin uygulanmasını sağlayarak iş ve yaşam kalitelerini artırmaktır temel amaclarimizdan birisidir.

Hairtransmed olarak; tüm bunların yanı sıra, hastalarımıza gerektiğinde konaklama, VIP araç ile transfer sağlayarak hastalarımızın konforu ve memnuniyetini göz önünde bulunduran bir hizmet anlayışıyla hareket etmekteyiz.

HAIRTRANSMED İLE SAÇ EKİMİ

 

Saç Ekimi yetenek, görsellik ve teknoloji gerektirdiğinden özellikli bir bilimsel sanattır. Sağlıklı bir şekilde uzayan, doğal saçlara kavuşan insanların kendine olan güveni de artmaktadır.

 

Saç ekimi tamamen dökülmüş ya da seyrelmiş alanlara uygulanabilir. Ekilen saçlar, genetik olarak dökülmemeye kodlanmış bölgeden alındıkları için hayat boyu kalıcıdırlar.

 

Profesyonel bir ekip tarafından yapıldığında saç ekimi çok iyi sonuçlar verir. Ömür boyu uzayan saçlar insanın görünümünü değiştirdiği gibi psikolojisinİ de çok olumlu etkilemektedir.

 

Size hizmet verecek olan kliniğimiz; Sağlık Turizmi kapsamında ABD, Almanya, Fransa, Benelux ülkeleri, Yunanistan, Rusya, Kosova, Dubai, Mısır ve Kuveyt başta olmak üzere 47 ülkeden gelen hastalara da saç ekimi yapmaktadır.

 

Sakal ekimi istanbul
SAKAL / BIYIK EKİMİ

Erkeklik hormonu seviyesinde önemli bir değişiklik olmadığı sürece ergenliği takip eden birkaç yıl içinde sakal ve bıyık kılları kalınlaşır ve terminal formlarını alırlar. Saç, sakal ve bıyığın doku ve kalitesi tamamen genetiktir.

Sakal ve bıyık kaybı hormon seviyelerine, cilt hastalıklarına bağlı olabildiği gibi otoimmün rahatsızlıklarda kayba sebep olabilir. Alopecia areta adlı cilt hastalığı da dökülmeye sebep olabilir.

Yeni saç çıkarmanın medikal ya da kozmetik bir tedavisi henüz yoktur, bu sebeple ekim tek çözümdür.

FUE tekniği ile yapılan bu işlem eksik olan alanın doldurulması işlemidir. Ense bölgesinden dökülmeme özelliği olan sağlıklı saç köklerinin ( greft) sakalsız alana nakledilmesi esasına dayalıdır.

kadınlarda saç ekimi
KADINLARDA SAÇ EKİMİ

Kadınların ortalama %30’unda, yani 3 kadından 1'inde saç dökülmesi görülür. 

Erkeklerde olduğu gibi; birincil neden kalıtsal yani genetiktir. Ancak kadınlarda yaygın saç    kaybına neden olan diğer tıbbi durumlarda vardır. Bunların başında :

 • Hormonal değişiklikler,

 • Doğum kontrol haplarının kesilmesi,

 • Doğum sonrası ve menopoz sonrası,

 • Yumurtalık tümörleri gibi obstetrik ve jinekolojik koşullar,

 • Anemi veya demir eksikliği,

 • Tiroid hastalığı ve tedavisinde kullanılan ilaçlar ve diğer çeşitli ilaçlar,

 • Stres, ciddi duygusal sorunlar ya da travma - cerrahi işlemler,

 • Diyet, kötü beslenme, Blumia,

 • Çinko eksikliği,

 • Lupus gibi bağ dokusu hastalığı,

 • Kemoterapi, Radyoterapi, vb. gelmektedir.

kaş ekimi ataşehir
KAŞ / KİRPİK EKİMİ

Tıbbi nedenlerle veya yanlış alınma sonucu kaş ve kirpikleri azalanlarda, ince kaş yapısı olanlarda ve kaş şeklinden memnun olmayanlarda kaş ve kirpik ekimi yapılabilir.

Seyrelmiş ya da dökülmüş kaş ve kirpikleri kozmetikler ya da ilaç tedavileri ile yeniden çıkartmak ne yazık ki mümkün değildir.

Kaş ve kirpik dökülmesinin önlenmesinde kaş ve kirpik ekimi (nakli) dışında kalıcı bir alternatifi yoktur.

Kadın ve erkek gözetmeksizin yapılan bu işlemde sorunun çözümü kalıcı olarak sağlanır. Ömür boyu kaş ve kirpik kılları uzmaya devam ederler ve kendi kaşlarınızdan ve kirpiklerinizden bir farkları yoktur.

HAIRTRANSMED

© Bir Bemedics estetik grubu markasıdır

Whatsapp ile anında iletişim! 

Bize fotoğraflarınızı göndermek için WhatsApp logosuna tıklayın ve ücretsiz analiz yapalım!

bottom of page