top of page

İSTANBUL'DAKİ SAÇ EKİM KLİNİĞİNİZ

Uzun Yıllara dayanan deneyime Sahip en iyi Klinik ve Doktorlar

Yıllardır saç ekimi alanında değerli bilgi birikimine sahip İstanbul merkezli en iyi kliniklerle birlikte çalışıyoruz. Kliniklerde yalnızca bu sektörde uzun süreli deneyime sahip doktor ve hemşire istihdam edilmektedir. 

 

Tüm ekiplerin saç ekimi alanında en az 10 yıllık tecrübesi vardır. Bu nedenlerden dolayı tedavinizin / tedavilerinizin kalitesi garantilidir. Bu açıklamayı doğrulamak için tüm saç ekimi hastalarına sertifika verilir. 

 

Kliniklerin doğası ve kalitesi Avrupa standartlarının gerekliliklerinin çok ötesine geçmektedir. Saç ekiminiz İstanbul'un en modern donanımlı kliniklerinden birinde en son teknoloji ile gerçekleştirilecektir.

 

Tedavi ve bakımınızın ayrıcalığı HAIRTRANSMED'te en yüksek önceliğe sahiptir. Bu nedenle hastayı her konuda destekleyebilmemiz ve tedavi süresince her zaman yanlarında olabilmemiz için sadece en iyi klinikleri seçtik.

 

497_svg-2.png

Bize göre başarıyı belirleyen en önemli faktörler:

 

Deneyim

12 senelik bir zaman zarfında binlerce hastaya saç ekimi operasyonu gerçekleştirmiş olmamız bize, hastalarımızın ihtiyaçlarını daha iyi anlayabilmemizi sağlamaktadır. Deneyim bize hastamız için doğru tedavi yöntemine karar verebilmek ve FUE tekniğini daha iyi şekilde uygulayabilme imkânı sağlar.

 

Uzmanlık Alanı

Saç ekimi operasyonları bu alanda uzman bir doktor tarafından gerçekleştirilmelidir. İnsanların farklı sağlık ve saç dökülmesi sorunları olabilir; doktor gerekli muayeneyi yapıp mümkün olan en doğru teşhisi koyabilir. Doktorlarımız , saç sorunu farklı olan kişilerin saç ekimine uygunluğunu tespit ederek onlara, operasyon ve sonrası dönemde yapılması gerekenler hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirme yapacaktır.  

 

Sanatsal Nitelik

Saç ekiminde başarılı ve doğal bir görünüme sahip olmak için ön saç çizgisinin kişinin yüz şekline, kafa yapısına uygun tasarlanması gerekmektedir. Bu konu hem deneyim hem de estetik bir bakış açısı gerektirmektedir.

 

 

Hastayı Anlamak

Operasyonun başlangıç noktası muayenedir. Bu noktada hastanın ihtiyaçlarının iyi analiz edilmesi ve doğru planlama yapılabilmesi için hastayı anlamak çok önemlidir. Bu prensipleri Bemedics Clinic’te her zaman göz önünde bulundurarak hareket etmekteyiz.

hairtransmed ataşehir
IMG_4242.JPG
hairtransmed istanbul
TALEP FORMU

Danke! Die Nachricht wurde gesendet.

HAIRTRANSMED

© Bir Bemedics estetik grubu markasıdır

Whatsapp ile anında iletişim! 

Bize fotoğraflarınızı göndermek için WhatsApp logosuna tıklayın ve ücretsiz analiz yapalım!

bottom of page